[ld_section_title title=”” title_top_margin=”10″ title_bottom_margin=”10″ subtitle_top_margin=”0″ subtitle_bottom_margin=”10″ text_top_margin=”0″ text_bottom_margin=”0″ use_custom_fonts_subtitle=”true” subtitle=”هدف ما طراحی سایت شما نیست ! ارتقاء تجارت شما هدف ماست”]

 

تیم طراحی سایت ماهان۰۵

ماهان۰۵ با داشن سابقه بیش از ۸ سال طراحی سایت به صورت حرفه ای و داشتن پرسنل بسیار مجرب و اجرای بیش از ۲۰۰۰ پروژه ی موفق در عرصه ی سئو و طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات هدفمند تا به حال حسن نیت و توانایی های خود را به بسیاری از شرکت ها و موسسات به اثبات رسانده است.

طراحی سایت لازم است از لحاظ گرافیکی و فنی سطح بالایی داشته باشد. شرکت طراحی سایت طرح و پردازش مبنا با رعایت آخرین استانداردهای سئو و طراحی سایت ، سایت معتبری را برای شما طراحی میکند که جایگاه مناسبی را موتورهای جستجو برای شما به ارمغان آورد.

هدف شرکت طراحی سایت ماهان۰۵، پیشرفت مشتریان خود می باشد.

 

creative web design banner

 

طراحی سایت حرفه ای

شرکت طراحی سایت ماهان۰۵، اصل و بنیاد خدمات خود شامل طراحی سایت های خلاقانه، سئو و بهینه سازی سایت، طراحی های گرافیکی، تولید محتوا و … را بر مبنای موفقیت و به اصطلاح جواب گرفتن مشتری قرار داده است.

ارائه ی خدمات شرکت ماهان۰۵ و طراحی سایت در اصفهان و شهرستان ها و حتی در خارج از کشور بوده و محدودیت مکانی از این بابت وجود ندارد و حتی با وجود این که شرکت طراحی سایت ماهان۰۵ در اصفهان قرار دارد ولی بیشتر طراحی های خود را در شهرستان ها انجام داده است.

خلاقیت تیم طراحی سایت، طراحی گرافیکی و به روز بودن تیم سئوی ماهان۰۵، دلیل اصلی موفقیت شرکت هایی بوده است که با ما همکاری داشته اند.

قیمت طراحی سایت

قیمت و هزینه ی طراحی سایت در شرکت ماهان۰۵ با توجه به اصل سود عرف در نظر گرفته شده است. متاسفانه در همه ی زمینه های خدماتی که نظارت خاصی روی آنها نیست از جمله زمینه ی کاری طراحی سایت، هزینه ها و قیمت ها بصورت غیر اصولی و غیر اخلاقی گفته می شود و از بی دانشی مشتریان سوء استفاده می گردد. هزینه ی طراحی سایت های ما نسبت به طراحی حرفه ای و اختصاصی و میزان زمان و نیرو هایی که در نظر گرفته می شود و با سود عرف ۱۰ الی ۲۰ درصد در نظر گرفته شده است.

 

 

در طراحی سایت به چه نکاتی توجه کنیم؟

متاسفانه بعضا مشاهده شده است طراحی سایت های بی کیفیت و حتی طراحی های اختصاصی بسیار ضعیف با قیمت های نجومی گفته شده است و شاید نزدیک به ۷۰ درصد مشتریان ما قبلا این تجربه ی تلخ را داشته اند.

سیاست غیر شفاف بودن : بدین صورت که بعضی از همکاران ما قیمت های بسیار کم و بصورت کاملا کلی گفته اند ولی در طول زمان با هر تغییر، مشتری ها با حجم عجیب از هزینه تراشی ها مواجه می شوند.

طراحی سایت شرکت ماهان۰۵ همیشه سیاست شفاف بودن را داشته و هزینه ی طراحی ای که گفته می شود از ابتدا هزینه های جانبی آن نیز در صورت ارتقاء و یا تغییرات در طراحی گفته می شود. (حتی در صورت عدم پرسیدن توسط مشتری)

 

طراحی سایت

 

نقش سئو در طراحی وب سایت

برای بیش از ۹۰ درصد مشتریان ما بالا آمدن سایت در گوگل و به اصطلاح سئو شدن سایت هدف اصلی از راه اندازی سایت می باشد. بصورت کلی میتوان گفت که هدف از طراحی یک سایت برای هر صاحب کاری ایجاد یک مغازه و دفتر در اینترنت است که با توجه به محدود نبودن به مکان و زمان بهترین راه برای تبلیغ محصول و خدمات می باشد.

شرکت طراحی سایت ماهان۰۵ با در نظر گرفتن این موضوع، مهمترین هدف خود را برای تمامی مشتریان سئو میداند. هدف ما این است که مشتری با کمترین هزینه و زمان، مشتری های خود را در سطح اینترنت پیدا کند و بصورت عامیانه سایت برای مشتری زنگ خور بیاورد. توجه داشته باشید که دیگر کسی در سطح شهر دنبال یک فروشگاه و یا شرکت نمیگردد و با یک سرچ ساده در گوگل به هدف خود می رسد. اگر یک شرکت یا فروشگاه اینترنتی ای در کلمات مرتبط با خود بالا باشد، این مشتریان حداقل وارد مغازه اش می شوند ولی اگر هنوز سایت شما سئو نشده و در گوگل بالا نیست، این مشتریان به رقبای شما مراجعه می کنند و هر روز آنها قویتر خواهند شد.

هدف شرکت طراحی سایت ماهان۰۵ برای مشتری خود این مهم است که طراحی سایتی که برای آنها انجام می دهد، بهترین کیفیت و بالاترین بازدهی را داشته باشد.