امکانات

ویژگی های اصلی ما


تیم اسپینوزا بعد 10 سال سابقه و تجربه در زمینه طراحی سایت در جهت رضایت بالای شماست.


خدمات ما

چه کاری میتونیم براتون انجام بدیم؟


طراحی وب سایت

با بهترین‌های طراحی سایت در ، برنامه نویسی و گرافیک ، سئو و بهینه سازی و همچنین سازندگان فیلم کوتاه ، در مجموعه اسپینوزا. بهترین و حرفه ای ترین وب سایت ها را راه اندازی میکنیم ، پیاده سازی ایده ، تخصص ماست..

سئو و بهینه سازی

سئوی وب سایت هنگام طراحی بحثی جداگانه با سئو سازی وب سایت بعد از طراحی است. اگر متد برنامه نویسی مطابق با قوانین بروز سئو باشد متوانید به صفحه اول موتورهای جستجو برسید. نمونه کار های صفحه اول ما ، گواه سئوی حرفه ای ما میباشد.


میزبانی سایت

از آنجایی که سرعت بسیار بالای وب سایت ، با افزایش مشتریان و کاربران رابطه مستقیم دارد، روی سرور های بسیار پر سرعت از نوع هارد NVME و وب سرویس cPanel با حداقل هزینه ، از شرکت اسپینوزا سرور ( اسپینوزا سرور ) وب سایت شما را میزبانی خواهیم کرد.

آکادمی آموزشی

تیم آکادمی آموزشی اسپینوزا با بهرمندی از استاتید مجرب در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی در جهت رشد و ارتقا دانشجویان و علاقمندان در زمینه وب دوره های آموزشی با ارئه مدرک رسمی ارائه می دهد.


بررسی وب سایت

امروز بررسی کردن سایت در جهت رشد و پیشرفت سایت امری ضروری می باشد مجموعه اسپینوزا برا طراحی ابزار بررسی سایت که انالیز از سایت های معتبر دنیا انجام میشود قدم بزرگی در این بخش برداشته است

پنل پیامکی

یک سامانه پیام کوتاه فوق العاده حرفه ای با قابلیت اتصال به وب سایت و ارسال پیام کوتاه در هنگام سفارش از وب سایت فروشگاهی شما ! کافیست در سامانه ثبت نام کنید و سپس درخواست خود را جهت فعال سازی کامل به بخش پشتیبانی ارسال کنید. سامانه کمتر از 24 ساعت فعال خواهد شد..

کار ما

به دنبال طراح وب سایت حرفه ای و مطمئن هستید؟


با خدمات طراحی وب سایت، سئو و افزایش بازدید تیم اسپینوزا با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید. .


 
به ما بپیوندید

خبرنامه


    [dm-modal]